Forum dyskusyjne Nasze informacje, opinie i dyskusje na tematy związane z inwestycjami mieszkaniowymi


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeczytane 2014-04-10, 17:05   #381
Yon
Użytkownik
 
Z nami od: Mar 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 23
Domyślnie

To kwestia czasu aby "inicjatorzy" poprzedniego pomysłu wdrożli kolejny ... trzeba wykonać monitoring drogi dojazdowej i skrzyzowania z Olbrachta
Zgadza się koszty za niedługi czas wzrosną, wystarczy jedna burza i sprzęt do wymiany a na to żadnej gwarancji nie ma, dodatkowo ciekawi mnie czy są przewidziane zabezpieczenia ochronnikowe klasy A, taki sprzęt trzeba również serwisować bo gwarancji nikt nie da bez tej usługi (czyli nowe koszty), dodatkowo koszty ubezpieczenia sprzętu chyba że jest to już w ofercie wykonawcy?
Droga Wspólnoto,
zajmijmy się sprawami naprawdę potrzebnymi nam, jak już wczesniej ktoś wspomniał:
1. interwencje, pisma do Prezydenta Ferenca o wykonanie drogi do Lwowskiej, chodniki, przedszkole (które obiecał) aby Miasto w budżecie na 2015 rok zarezerwowało środki na wykonanie tych inwestycji
2. i wiele innych spraw
Yon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-04-10, 17:54   #382
Bananowy Chłopiec
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 24
Domyślnie

Cieszę się, że jednak jest paru sąsiadów, którzy są rozsądni i maja głowę na karku.
Pozdrawiam.
Bananowy Chłopiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-04-10, 18:04   #383
mieszkaniec30
Początkujący
 
Z nami od: Apr 2014
Skąd: rzeszów
Postów: 1
Domyślnie

cześć sąsiedzi, od niedawna tu mieszkam i chce poruszyć trochę inny temat.Dzisiaj zauważyłem, że jedno z mieszkań w klatce od strony wjazdu na osiedle ma inne drzwi balkonowe niż wszyscy. To mieszkanie na 6 piętrze, już czytałem o tym, że z drzwiami przesuwnymi są problemy, z otwieraniem/zamykaniem, z regulacją itd. Dlaczego to jedno mieszkanie ma inne drzwi ?? z tego co widać nie są to drzwi przesuwne. Z tego co się orientuję to nie ma możliwości wybierania sobie jakie się chce drzwi bo na to nie zezwala architektura budynku itd, wszędzie ma być to samo. A te drzwi są inne dlaczego??dlaczego ktoś miał możliwość wyboru a my nie???
mieszkaniec30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-04-10, 18:07   #384
Bananowy Chłopiec
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 24
Domyślnie

Zapytaj właściciela. Może sam sobie kupił. Cudze mieszkanie, cudza sprawa. Nikomu to nie zawadza przecież.
Bananowy Chłopiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-04-25, 14:08   #385
oODexOo
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 28
Domyślnie

Witam

Mamy prośbę do mieszkańców wyższych pięter. Mianowicie, ostatnio trochę uporządkowaliśmy nasz ogródek, i niestety, codziennie pojawiają się w nim nowe niedopałki papierosów, kapsle i inne śmieci. Stąd nasza prośba, aby nie wyrzucać za barierkę tego typu rzeczy lub zwróć na to uwage ekipom remontowym, gdyż mamy podejrzenia, że to właśnie oni są głównymi winowajcami.

WIemy z rozmów z sąsiadami, ze podobny problem mają chyba wszyscy mieszkańcy parteru, stąd prosimy o zrozumienie.

Pozdrawiam
oODexOo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-05-02, 16:35   #386
AMK
Początkujący
 
Z nami od: Oct 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 8
Domyślnie

Witam, czy śledzą forum osoby które zakupiły mieszkanie na parterze w budynku nr 2? Dzisiaj byliśmy pod blokiem i bardzo się zdziwiliśmy!!!!;/ Gdy kupowaliśmy mieszkanie obiecano nam ( potwierdzały tę informacje 3 osoby z biura MAK DOM-U), że ogrodzenie tarasów będzie się znajdowało mniej więcej w miejscu roboczego ogrodzenia, które było zrobione. Niestety tak nie jest. Zmniejszono je o prawie połowę!!!!
AMK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-05-04, 12:16   #387
MarcinR
Początkujący
 
Z nami od: Feb 2014
Skąd: Rzeszów
Postów: 5
Domyślnie

Nie jestem co prawda właścicielem mieszkania na parterze ale o nim myślałem. Nie rozumiem skąd Twoje pretensje - miejsce gdzie ma być ogrodzenie widać na rysunkach. Ponadto nie wiem skąd developer/pracownik biura miałby wiedzieć gdzie jest ogrodzenie robione przez budowlańców. Po trzecie z tego co wiem na parterze płaci się za balkon którego jest tyle co wyżej (ok 12m2 dla największych mieszkań).
MarcinR jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-05-09, 17:03   #388
vicewersa
Początkujący
 
Z nami od: May 2014
Skąd: Rzeszow
Postów: 2
Domyślnie

Jestem tutaj nowa i dopiero przymierzam sie do kupna mieszkania w budynku nr 2, ale juz widze, ze wspolnota mieszkaniowa to trudny temat.
Gratuluje Bananowemu Chlopcu postawy i merytorycznego podejscia do sprawy monitoringu. Pozdrawiam.
vicewersa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-05-09, 23:07   #389
justyna181
Początkujący
 
Z nami od: May 2014
Skąd: Rzeszów
Postów: 4
Domyślnie

Witam wszystkich!
Planujemy z mężem kupno mieszkania w budynku 2. Proszę o radę mieszkańców z budynku pierwszego na co powinniśmy zwrócić uwagę?
Czy logotermy dobrze się spisują? Jaki jest miesięczny koszt ciepłej wody a w zimie ogrzewania?
justyna181 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-05-11, 12:18   #390
foxikos
Użytkownik
 
Z nami od: Dec 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 24
Domyślnie

Jako szczęśliwy właściciel mieszkania w bloku nr 2, czekam na informacje kiedy deweloper odbierze blok. A do właścicieli bloku nr 1 mam pytanie:
- jak Wam sąsiedzi działa/funkcjonuje wspólnota mieszkaniowa ?? - może uda się połączyć wspólnotę mieszkaniową z naszym (drugim) blokiem
foxikos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin