Forum dyskusyjne Nasze informacje, opinie i dyskusje na tematy związane z inwestycjami mieszkaniowymi


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeczytane 2014-01-08, 12:11   #311
yanioo
Użytkownik
 
Z nami od: Feb 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 48
Domyślnie

woda leci niby ciepła, ale jak to jest u Was z czasem jaki należy odczekać, żeby faktycznie była odpowiednio ciepła, czy tylko u mnie jak rano wstaję, odkręcam, to muszę poczekać z 15 sekund i zlać 1-2 litry wody zanim poleci ciepła?

Ps. podobno dzisiaj jakieś zebranie na Bulwarowej?
yanioo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-01-08, 14:27   #312
sąsiad
Początkujący
 
Z nami od: Oct 2013
Skąd: rzeszów
Postów: 5
Domyślnie

Dokładnie tak to wygląda, z rana ok 15 sek,
P.S podobno jest w siedzibie MZBM o 17:00.
sąsiad jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-01-08, 15:58   #313
yeoman
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 36
Domyślnie

No niestety chyba tak musi być... skoro woda podgrzewana jest na klatce schodowej to zanim ciepła dopłynie do kranu to z 15 sek minie...
yeoman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-01-08, 19:52   #314
alisol052
Początkujący
 
Z nami od: Dec 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 11
Post

Dzięki za odpowiedz. Bardzo dużo mi pomagacie.To miłe.
alisol052 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-01-10, 21:14   #315
Yon
Użytkownik
 
Z nami od: Mar 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 23
Domyślnie monitoring

Sasiedzi,
czy jesteście zadowoleni z pomysłów na monitoring?
Yon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-01-12, 13:27   #316
yeoman
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 36
Domyślnie

Jeśli ktoś jest zainteresowany wizytą duszpasterską to ksiądz będzie w naszym bloku 16 stycznia (1 klatka) i 17 stycznia (2 klatka)...
yeoman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-01-17, 08:47   #317
andrzej
Początkujący
 
Z nami od: Jan 2014
Skąd: Rzeszów
Postów: 2
Domyślnie

Napisał Yon Zobacz post
Sasiedzi,
czy jesteście zadowoleni z pomysłów na monitoring?
Jeśli chodzi o moje zdanie to monitoring nie jest rozwiązaniem na ewentualne kradzieże, conajwyżej może być pewnym straszakiem. Powołując się na argument przedstawiony w siedzibie MZBM, że będzie pomocny w przypadku ewentualnych uszkodzeń samochodów, czy nawet kradzieży wierzę, że nasi przedstawiciele wspólnoty pomyślą również o zamontowaniu KAMER W GARAŻU PODZIEMNYM. Mam nadzieję, że pomyślą o interesie wszytskich mieszkańców a nie tylko swoim. Jestem zdania, że jeśli kamer w garażu nie będzie to równie dobrze może ich nie być. Chyba te kamery nie mają być jedynie w interesie mieszkańców parteru a wszystkich ?? Wierzę, że tak jest i tak będzie.

Pozdrawiam
Andrzej
andrzej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-01-17, 16:49   #318
rasmus000
Początkujący
 
Z nami od: Jul 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 8
Domyślnie monitoring

Szanowny Panie Andrzeju oficjalne forum mieszkańców Osiedla Słonecznego przy ul. Św. Kingii 18 w Rzeszowie funkcjonuje pod innym adresem i tam można zgłaszać swoje uwagi na tematy dotyczące wspólnoty. Jest to forum zamknięte tylko dla mieszkańców bloku. Jeśli jest Pan mieszkańcem na pewno otrzymał Pan informację pod jakim adresem znajduje się forum oraz jak należy się na nim zarejestrować.
rasmus000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-01-17, 17:19   #319
Yon
Użytkownik
 
Z nami od: Mar 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 23
Domyślnie

Andrzeju,
1.niestety ale masz rację jak 70% mieszkańców naszego bloku. Jestem za tym tak jak większość lecz najbardziej zależy na tym mieszkańcom parteru, którzy wywierają znaczny nacisk na innych wyolbrzymiając problemy. Jak usłyszałem 15 tys ... , można to zrobić za 6 tys. ale po co przecież inni z górnych pięter zapłacą a parter będzie bezpieczny ... oczywiście rejestrator i monitory zapewne będą ... w mieszkaniu na parterze... ?
2. Na dodatek nikt nie pomyslał, że taki system trzeba (w naszym przypadku czyli wokół budowy), konserwować conajmniej raz na miesiąc bo kamery będą tak zakurzone że nic nie zobaczą. Czyli dodatkowe koszty. Na razie nie montujmy monitoringu.
3. Jeśli nasi "przedstawiciele" zamierzają już od początku rządzić w ten sposób to wkrótce zaczną się kłótnie i nieporozumienia co jest najgorsze.
Zarządzie na początek zajmij się lepiej organizacją faktycznych potrzeb mieszkańców:
1. Odpady,
2. powiększenie parkingu - jak drugi blok będzie się zasiedlał to bedzie problem z parkowaniem
3. usterki m.in. drzwi
4. usterki gwarancyjne
5. rozliczanie mediów i inne
Yon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2014-01-17, 18:25   #320
Mario
Użytkownik
 
Z nami od: Feb 2013
Skąd: Okolice Rzeszowa
Postów: 22
Domyślnie

Drodzy mieszkańcy bloku przy lu. św. Kingi 18...

Szczerze zapraszam na nasze prywatne forum (swkingi18.cba.pl), gdzie wewnątrz własnego grona możemy rozwiązywać nasze wspólne problemy - nie ma potrzeby informowania wszystkich użytkowników internetu o naszych sprawach.
No chyba, że ktoś boi się oficjalnie przedstawiać swoje zdanie... - anonimowo to każdy może pisać co chce...

Kilka moich uwag nt. mieszkania:
1) Logoterma + grzejniki podłogowe - po pewnych poprawkach wszystko działa ok,
2) Systemy okienne - po dokonaniu przeglądu i regulacji przez firmę (w ramach usług gwarancyjnych), jest przyjemnie i ciepło,
3) Parking - oczywiście przydałby się - możemy plac, wyrównany za obecnym parkingiem, wykorzystać do tego (już kiedyś o tym wspominałem),
4) Monitoring....
Drogi Yon'ie... nie wiem skąd wziąłeś 70%, ale niech Ci będzie...
Drogi Andrzeju, chociaż nie mam miejsca parkingowego w garażu - jestem za zamontowaniem tam kamer....
Generalnie, co do samego monitoringu - jestem zaskoczony, że są osoby, które są jemu przeciwne... Abstrahując do zalet monitoringu..., najlepsze osiedla w Polsce (także za granicą) posiadają monitoring już zaprojektowany i wykonany przez dewelopera bądź spółdzielnię; często są to także ogrodzone osiedla... My musimy sami się tym zająć... Osoby, które uważają monitoring za samo zło, zapraszam do rozmowy z mieszkańcami osiedli, gdzie taki monitoring został zainstalowany (chociażby Osiedle Zawiszy).
Mała uwaga: nie mieszkam na parterze, ani na 1 piętrze - a za monitoringiem jest dwiema rękami i dwiema nogami...

Pozdrawiam,
Mario
Mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin