Forum dyskusyjne Nasze informacje, opinie i dyskusje na tematy związane z inwestycjami mieszkaniowymi


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeczytane 2013-11-15, 09:47   #261
Yon
Użytkownik
 
Z nami od: Mar 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 23
Domyślnie

Sąsiedzi,
czy odbyło się spotkanie mieszkańców? W weekend proponuję zorganizować szersze spotkanie.
Yon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-11-15, 17:50   #262
Rafał
Użytkownik
 
Z nami od: Aug 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 42
Domyślnie

cześć żona była na spotkaniu i mówiła coś o odpowietrzaniu logotermy, czy może ktoś napisać jak to zrobić, ewentualnie jest w stanie pomóc.
Rafał jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-11-17, 11:09   #263
sąsiad
Początkujący
 
Z nami od: Oct 2013
Skąd: rzeszów
Postów: 5
Domyślnie

Witam,
czy mógłby ktoś wysłać zdjęcie na priv zamontowanej kratki (grzejnika kanałowego)?
czy montowaliście kratkę przed czy po ułożeniu podłogi?
sąsiad jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-11-17, 19:38   #264
Matelko
Początkujący
 
Z nami od: Nov 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 3
Domyślnie

Witam
Kratkę montuje się po ułożeniu podłogi, oczywiście grzejnik jest wcześniej zalany w posadzce na odpowiednią wysokość paneli, polecam przykręcenie wkrętarką i czarnymi wkręcikami wiercącymi ramki dekoracyjnej do korpusu grzejnika nic wtedy się nie rusza.
Mario jak temat z naszym forum?
Matelko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-11-18, 11:14   #265
Mario
Użytkownik
 
Z nami od: Feb 2013
Skąd: Okolice Rzeszowa
Postów: 22
Domyślnie

Drodzy Sąsiedzi,

Pierwsze spotkanie mieszkańców odbyło się w czwartek, 14.11.2013.
Uczestniczyli w nim także przedstawiciele obecnego zarządcy - MZBM'u.
Wiele tematów zostało poruszone (m.in.: problem wjazdu/wyjazdu do/z garażu, niezamykające się drzwi wejściowe, sposób i koszty zarządzania budynkiem /MZBM/; ochrona i monitoring bloku), dyskusja pomiędzy mieszkańcami się rozpoczęła - na pewno w najbliższym czasie zorganizujemy następne spotkanie. Poczekajmy do utworzenia naszego nowego forum.

Zobowiązałem się do utworzenia naszego prywatnego forum - każdy z mieszkańców otrzyma login (Mieszkanie_nr) i hasło do swojej skrzynki pocztowej - będzie to forum nieanonimowe, tylko z 63-cioma użytkownikami. Proszę o cierpliwość - kilka wieczorów czy nocek i będzie działać.

Co do odpowietrzania i czyszczenia logotermy...
Generalnie w najwyższym punkcie logotermy znajduje się odpowietrznik, a w najniższym spust wody. Czyszczenie logotermy: zakręcamy wszystkie przyłącza (zawory), podstawiamy wiadro, odkręcamy spust i odpowietrznik, po wypłynięciu zawartości logotermy zakręcamy spust i odpowietrznik, dobijamy wodę w logotermie "powrotem", odpowietrzamy logotermę (można powtórzyć wszystkie operacje do momentu wypływu czystej wody z logotermy) i odkręcamy pozostałe zawory - warto jeszcze raz odpowietrzyć grzejniki.

Otrzymałem informacje z CITYNET'u, że chcieli by się spotkać z Zarządem Wspólnoty - na pewno kiedy Zarząd zostanie wybrany spotka się z wszystkimi usługodawcami w naszym bloku.

Pozdrawiam,
Mario
Mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-11-18, 15:54   #266
Klementyna
Początkujący
 
Z nami od: Jul 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 11
Domyślnie

Zastanawiam się czy bedzie kopane coś przed blokiem? Zauważyłam słupki geodezyjne na zieleni przed klatkami... Ktoś coś wie?
Klementyna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-11-18, 17:03   #267
Matelko
Początkujący
 
Z nami od: Nov 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 3
Domyślnie

Z ciekawości pytałem geodetę i mówił że jakiś kabel teletechniczny, może jakaś konkurencja dla CityNet?
Polecam odpowietrzanie logotermy u mnie grzejniki były gorące ale po odpowietrzeniu jest jeszcze lepiej na logotermie termostat mam na 1,3 a i tak grzejniki ustawione na 3 grzeją jak głupie tylko nie wiem dlaczego grzejnik podłogowy chodzi sobie sam jak chce nawet jak jest skręcony termostat to i tak grzeje?
Matelko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-11-18, 21:33   #268
yeoman
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 36
Domyślnie

Napisał Matelko Zobacz post
Z ciekawości pytałem geodetę i mówił że jakiś kabel teletechniczny, może jakaś konkurencja dla CityNet?
Polecam odpowietrzanie logotermy u mnie grzejniki były gorące ale po odpowietrzeniu jest jeszcze lepiej na logotermie termostat mam na 1,3 a i tak grzejniki ustawione na 3 grzeją jak głupie tylko nie wiem dlaczego grzejnik podłogowy chodzi sobie sam jak chce nawet jak jest skręcony termostat to i tak grzeje?
Grzejniki kanałowe (podłogowe) będą grzały zawsze chyba że skręcisz główny termostat w przedpokoju. A termostat w pokoju może co najwyżej włączać i wyłączać nawiew. Jak dla mnie to beznadziejne rozwiązanie ale co poradzić...
yeoman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-11-19, 15:30   #269
yanioo
Użytkownik
 
Z nami od: Feb 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 48
Domyślnie

Czyli termostat w pokoju (tam gdzie się włącza nawiew logotermy) jest bezużyteczny?

Zastanawiałem się jak to jest jeśli ten główny w przedpokoju ustawię na 10 stopni, a ten od logotermy na 25 :P
yanioo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-11-26, 20:58   #270
Yon
Użytkownik
 
Z nami od: Mar 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 23
Domyślnie

Czy ktoś wie co się dzieje z przekazaniem mieszkań przez Mak Dom?????
Yon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin