Forum dyskusyjne Nasze informacje, opinie i dyskusje na tematy związane z inwestycjami mieszkaniowymi


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeczytane 2013-06-05, 08:23   #101
yeoman
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 36
Domyślnie

Rzeczywiście różnice są w 3 i 4 bloku... ale mi na szczęście nie robi to większej różnicy

Ostatnio edytowane przez yeoman ; 2013-06-05 o 20:27
yeoman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-06-11, 08:47   #102
Mario
Użytkownik
 
Z nami od: Feb 2013
Skąd: Okolice Rzeszowa
Postów: 22
Domyślnie

Witam przyszłych mieszkańców bloku nr 1.

W ostatnia sobotę miałem okazje zwiedzić swoje mieszkanie.
Dowiedziałem się jednej rzeczy, o której deweloper nic nie wspominał.
Mianowicie, każdy z mieszkańców musi przekazać wykonawcy informacje nt wysokości podłogi w pomieszczeniach, w których są grzejniki panelowe; tak by mogli ustawić je do wysokości podłogi.
Generalnie mieszkanie jak i blok wyglądają znakomicie.
Droga i parkingi pod blokiem są już gotowe; pytanie, kiedy dociągną drogę od ul. Olbrachta - póki co kończy się w połowie odległości.
Oby jak najszybciej skończyli ten blok i nam go udostępnili

Pozdrawiam,
Mario
Mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-06-11, 18:32   #103
yeoman
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 36
Domyślnie

To nie można sobie takiej kratki samemu ustawić ? No chyba że się to wiąże jakoś z demontażem rur ale wątpię.
Planuję na dniach też się wybrać na mieszkanko bo dawno już go nie widziałem.
Też już się nie mogę doczekać, więc jakby ktoś miał już informacje że mieszkania są do odbioru to dajcie znać
yeoman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-06-12, 19:08   #104
oODexOo
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 28
Domyślnie

Witam

Też byliśmy niedawno na mieszkanku, istotnie, wygląda bardzo fajnie,

Co do kratek w salonie, to chodzi po prostu o to, że wykonawca musi ustawić tak kratkę, żeby była na wysokosci podłogi, więc trzeba podać jej wysokość, żeby kratka ani nie wystawała ani nie było dziury w pdołodze.

My chcielibyśmy zaczać wykańcać mieszkanie od 15 lipca, jakiś miesiać temu tak ustalilismy z developerem. Będę dzwonił w tym tygodniu i potwierdzał to, jak coś dam znać

Dzisiaj rozmawiałem z developerem, i nie będize problemu z wejściem na mieszkanie po 15 lipce w celu wykończenia go. Z tego co się dowiedzieliśmy, już od 1 wrzśnia bedzie prawdopodobnie mozliwosć zamieszkania, o ile oczywiście ktoś wykończy do tego czasu mieszkanie

Ostatnio edytowane przez oODexOo ; 2013-06-14 o 21:51
oODexOo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-06-26, 10:35   #105
anim31
Początkujący
 
Z nami od: Jun 2013
Skąd: rzeszów
Postów: 1
Domyślnie

Witam!Jestem tu nowy i zastanawiam sie nad kupnem mieszkania w bloku nr1. Blok i mieszkanie widzialem i wszystko fajnie tylko jak wyglada sprawa z dojazdem w godzinach szczytu?sa jakies problemy?korki?
anim31 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-06-27, 09:35   #106
yeoman
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 36
Domyślnie

To zależy gdzie chcesz dojechać i w jakich godzinach jeśli do centrum przez lwowską i Piłsudskiego to tam zazwyczaj korki w godzinach szczytu. Na moście zamkowym też ciężko się przebić. Ale za to na obwodnicy (armii krajowej i koło nowej siedziby Asseco, tak jak się jedzie na Jasionkę) zazwyczaj już jest dużo lepiej. Jeżdżę tędy codziennie i nie narzekam
yeoman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-07-01, 23:43   #107
Klementyna
Początkujący
 
Z nami od: Jul 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 11
Domyślnie

Witam mili Państwo.
Chciałam się dowiedzieć jak wygląda sprawa odnośnie akustyki tych mieszkań w budynku nr 1. Z jakich materiałów są wykonane ścianki działowe? i ścianki między poszczególnymi mieszkaniami? Wiem że różnie to bywa a warto mieć pewność że, z całym szacunkiem do być może przyszłych sąsiadów, nie będzie się słyszało kogoś z sąsiedniego mieszkania. Z tego co zaobserwowałam na zdjęciach i planach to ścianki te to silikaty 24. Czy to wystarczający materiał by zapewnić komfort?
Pozdrawiam.
Klementyna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-07-05, 09:14   #108
Anonymous
Użytkownik
 
Z nami od: Aug 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 48
Domyślnie

Mario droga prawdopodobnie rusza widziałem koparki w każdym bądź razie coś się na niej dzieje

oODexOo bardzo jestem ciekawy czy faktycznie będziesz miał możliwość wejść na mieszkanie 15 lipca tak jak Developer deklarował, mi się obiło o uszy że najpierw musi odebrać budynek od wykonawcy a później udostępnić nam czyli przyszłym lokatorom. Liczę że będzie tak jak Ci obiecał.

Klementyna
Często mieszkańcy budynków wielorodzinnych borykają się z problemami niechcianych hałasów z sąsiednich mieszkań, klatek schodowych oraz z zewnątrz. Wszystkie mury z bloków wapienno-piaskowych SILKA są doskonałym izolatorem akustycznym. Aby przegroda zapewniła odpowiednią izolacyjność akustyczną wystarczy ściana z silikatów o grubości 12 cm. Do ścian, którym stawia się największe wymagania akustyczne polecane są bloki wapienno-piaskowe SILKA E18A.

A jak sama piszesz zastosowane są SILKA24 MAM NADZIEJE ŻE CI COŚ POMOGŁEM

Ostatnio edytowane przez Anonymous ; 2013-07-05 o 09:25
Anonymous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-07-10, 22:29   #109
rasmus000
Początkujący
 
Z nami od: Jul 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 8
Domyślnie

Witam przyszłych sąsiadów!!!
Czy ktoś z Was ma już uzgodniony termin odbioru mieszkania na 15 lipiec tak jak było to uzgadniane???
rasmus000 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2013-07-11, 10:35   #110
oODexOo
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 28
Domyślnie

Witam

Parę dni temu byliśmy się pytać o odbiór, mamy na razie czekać na telefon, usłyszeliśmy, że najpierw developer musi odebrać windy, instalacje itd., i po tym my możemy się umawiać na odbiór mieszkań, być może uda się między 15 a 20 lipca odebrać nasze mieszkanko.
oODexOo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin