Forum dyskusyjne Nasze informacje, opinie i dyskusje na tematy związane z inwestycjami mieszkaniowymi


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeczytane 2012-10-22, 17:04   #61
MiastoDlaLudzi.pl
Administrator
 
Z nami od: Jul 2010
Skąd: Rzeszów
Postów: 35
Domyślnie

Napisał YES YES Zobacz post
Z żoną planujemy kupić mieszkanie 42,6 m od strony Rzeszowa. Co sądzicie o tym typie mieszkań?
To ciężko tak powiedzieć, bo każdy ma inne potrzeby. Mieszkałem kiedyś w bardzo podobnym mieszkaniu przez bardzo długi czas - identyczny rozstaw pomieszczeń, podobna wielkość, identycznie położony balkon, jedynie łazienka wewnątrz była trochę inaczej zorganizowana. Mam więc do tego typu mieszkań sentyment Na pewno da się powiedzieć o tym mieszkaniu, że słońce będziecie mieć przez cały rok w każdym jego zakątku, trzeba będzie pomyśleć o jakichś żaluzjach? Dużą zaletą jest to, że prawie wszystko w tym mieszkaniu można przebudować - z wyjątkiem dwóch pionów z instalacjami, właściwe są same ścianki działowe. Można to mieszkanie zaaranżować bardzo nowocześnie. Z balkonu będzie ładny widok w trzech kierunkach, bo balkon jest wysunięty. Natomiast minusem jest to, że połowa ścian to ściany "zewnętrzne" - trochę jak mieszkanie narożne.
MiastoDlaLudzi.pl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2012-10-28, 11:24   #62
oODexOo
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 28
Domyślnie

WItam

Kilka dni temu byliśmy zobaczyć postępujące prace. Faktycznie tynki wyglądają nieźle, choć z kolei przesuwane drzwi na taras trochę ciężko się otwierają, może po prostu potrzeba wyrobienia albo tak ma być. Już rozpoczęto ocieplanie zewnętrznych ścian bloku, choć na razie kończą dopiero parter.

ps. Obok już trwają prace przy garażu dla kolejnego bloku na osiedlu, więc inwestycja ma się chyba dobrze, skoro już zaczynają kolejny etap











oODexOo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2012-10-29, 10:39   #63
Anonymous
Użytkownik
 
Z nami od: Aug 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 48
Domyślnie

Widać, że inwestycja idzie do przodu Wybieram się na "mieszkano" zobaczyć postępy pracy ale chwilowo brak czasu i tylko mogę pocieszyć oko patrząc na Wasze zdjęcia jeśli macie proszę/ prosimy o więcej
Anonymous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2012-10-29, 22:18   #64
yeoman
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 36
Domyślnie

A czy ktoś z Was wie może ile mniej więcej mogą wynosić opłaty za ogrzewanie w miesiącach zimowych ? Nie znam nikogo kto mieszka w bloku z logotermą więc może ktoś z się wypowie
yeoman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2012-11-16, 09:13   #65
Anonymous
Użytkownik
 
Z nami od: Aug 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 48
Domyślnie

Witam serdecznie , czy ktoś może był ostatnio zobaczyć jak wyglądają postępy na os. Słonecznym jakoś nie mogę się wybrać za dnia, a wieczorami to nie wiele widać więc muszę pozostać tylko na opiniach i spostrzeżeniach sąsiadów
Anonymous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2012-11-18, 19:35   #66
age
Początkujący
 
Z nami od: Nov 2012
Skąd: Krasne
Postów: 8
Domyślnie

Witam wszystkich przyszlych mieszkańców naszego bloczku. Bylabym bardzo wdzięczna za wrzucenie zdjęć mieszkania 61m (takie zakupilam). Co sądzicie o rozkladzie tych mieszkań? Czy to trafny wybór?
age jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2012-12-15, 19:11   #67
arabica
Początkujący
 
Z nami od: Dec 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 3
Domyślnie witam sąsiadów:)

witam, kupiliśmy mieszkanie 61,1m2 od strony centrum, co sądzicie o ogrzewaniu kanałowym i o tym, że kratka grzejnika będzie koloru ZŁOTEGO??moim zdaniem o wiele lepiej byłoby gdyby była srebrna. Ponoć są już zamontowane grzejniki i drzwi wejściowe do mieszkań, ktoś widział? tynki są super-do malowania. Age na którym piętrze kupiłaś??Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez arabica ; 2012-12-15 o 19:21
arabica jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2012-12-17, 19:44   #68
Anonymous
Użytkownik
 
Z nami od: Aug 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 48
Domyślnie

Witam, Arabica ogrzewanie kanałowe może być ok ... ale kolor ZŁOTY ?? lepszy byłby satynowy lub szampański??
Anonymous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2012-12-20, 08:47   #69
arabica
Początkujący
 
Z nami od: Dec 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 3
Domyślnie

developer miał do wyboru różne kolory satyna, szampański również, nie wiem dlaczego wybrał kolor złoty, ale wygląda to beznajdziejnie i do niczego nie będzie pasowało, szczególne, że całe okucia chociażby drzwi przesuwnych są srebrne.......
szukałam w google, żeby Wam pokazać jakby to miało wyglądać, ale nie znalazłam złotego.....widocznie nikt tego nie wybiera hehe. na dodatek ten złoty jest taki "kościelny" świecący....
arabica jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Przeczytane 2012-12-20, 09:07   #70
Anonymous
Użytkownik
 
Z nami od: Aug 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 48
Domyślnie

Ciekawe czy można indywidualnie zgłosić zmianę koloru tej kratki, bo później na własny koszt wymieniać ... ??
Anonymous jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin