View Single Post
Przeczytane 2013-11-13, 11:41   #259
zzzz
Początkujący
 
Z nami od: Nov 2013
Skąd: Rz-ów
Postów: 1
Domyślnie

Witam, wszystkich :]
Dopiero po wywieszeniu karki na drzwiach dowiedziałem się o tym forum. I wnikliwie po przeczytaniu wszystkich postów chciał bym dołączyć do dyskusji.

Napisał Mario Zobacz post
Witam Sąsiadów,

Przez ostatnie dwa wieczory miałem okazję sprawdzić "dźwiękoszczelność" naszego bloku - niestety nie jestem zadowolony z izolacji akustycznej.
Rozmowy sąsiadów słychać z dwóch dolnych pięter jak i z dwóch górnych (prawdopodobnie problem z izolacją akustyczną wyciągów).
Głośniejsze spotkanie u sąsiada (oczywiście nie mam nic przeciwko spotkaniom towarzyskim) słychać "na krzyż" także dwa piętra w górę i w dół.
Wg mnie - z izolacją akustyczną jest coś nie tak - no chyba, że sytuacja ulegnie poprawie gdy wszyscy wykończą i umeblują swoje mieszkania.
U mnie taki problem występuje jak się stanie pod otworami wentylacyjnymi słychać wszystko głośno i wyraźnie nawet jestem wstanie określić jaki kanał TV leci u sąsiada :]



Napisał Klementyna Zobacz post
Witam,
Czy są na tym forum ludzie którym wydaje się że ten wjazd do garażu to jakaś porażka??
Będziemy coś z tym robić? To nie powinno tak zostać...
Wjazd / wyjazd z/do garażu jest pomyłką ! Po obfitych opadach deszczu podjazd jest tak mokry i śliski, że auto z przednim napędem ma problemy z podjechaniem do górki. Ciekawe co będzie w zimie na lodzie. To samo tyczy się otwierania drzwi garażowych czujki do pilotów są nie prawidłowo rozmieszczone (po zewnętrznej stronie bramy) i pilot za każdym razem nie łapie.

pozdrawiam ZZZZ

P.S. do zobaczenia jutro o 20 :]
zzzz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem