View Single Post
Przeczytane 2013-08-27, 22:49   #173
oODexOo
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 28
Domyślnie

Yanio,

Co do pralki, to szerokość standardowa - 60 cm - głębokość ok 55 cm (widzieliśmy też płytsze, 50, nawet 47 cm), i będzie na styk z drzwiami, co do wanny, to my zaszaleliśmy, i kupiliśmy sobie dużą kabinę z deszczownicą itd., 151x81, będzie lekko wystawać, ale to nie problem już dla nas, klamka od drzwi będzie od strony kibelka, więc wizualnie to nie będzie przeszkadzać, ponieważ wanna szeroka, umywalka malutka 40, max 45.

Mam jeszcze pytanie odnośnie przedpokoju, myśleliśmy o szafie na wymiar, w tym rogu co jest domofon, takiej dużej, żeby skrzynki były za nią i do nich dostęp był przez szafę, no zrobić otwór w "plecach" szafy, ale żeby to zrobić trzeba przesunąć domofon i ze 2 gniazdka, ale jest z tym mały problem, bo podobno ktoś bawił się w ten sposób, i spalił instalację w całym pionie czy wręcz klatce (nam videofon nie działa od kilku dni), tak przynajmniej usłyszałem od elektryka z budowy obok, i teraz nikt nie chce ruszyć elektryki, tak samo firma, która montowała instalacje. Stąd mam pytanie, czy bawiliście się już czymś takim i macie może kogoś sprawdzonego, kto nie puści z dymem czegoś????

Swoją drogą, współczuję temu, kto narobił tego zamieszania, mocno musi go trzepnąć po kieszeni

Ostatnio edytowane przez oODexOo ; 2013-08-27 o 22:56
oODexOo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem