View Single Post
Przeczytane 2014-04-05, 16:23   #371
Bananowy Chłopiec
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 24
Domyślnie

Głupi jesteś, co świadczy że pewni byleś jednym z pomysłodawców.

Nie mieszkam w mieszkaniu, dla mnie świat nie kończy się na Rzeszowie jak dla Ciebie. Po do dałem Zarządcy adres do korespondencji, żeby na ten adres wysyłał korespondencje - nie musi mnie informować na żadnym forum.
Wspólnota podejmuje uchwały wiekszością głosów, ale najpierw skutecznie o zebraniu musi powiadomić wlaścicieli. To że masz gdzieś prywatne forum to cały Chu...j mnie obchodzi.

A pisemne powiadomienie z tego co wiem to przynosiła sprzątaczka.
Ponadto wspólnota może rządzić pieniędzmi wspólnymi a nie moimi prywatnymi. Np z części na fundusz remontowy. Wyobraź sobie że moim portfelem zarządzam sam i tak zostanie. Po za tym istnieje jeszcze coś takiego jak prywatność innych mieszkańców którzy nie życzą sobie być filmowani.

Aha i nie strasz mnie że dostanę wezwanie do zapłaty no i co. Jedno drugie przedsądowe i sądowe, potem o nakaz komorniczy. Miłej zabawy. Przy okazji jeszcze wspólnota sie będzie tłumaczyć z całych procedur. stać mnie na to i finansowo i mentalnie. A i sam zawiadomienie złożę do odpowiednich organów o wyłudzenie.

A teraz po kolei
1.
Cytat:
Do kogo to piszesz??kto ma się zająć sprawami, które należą do miasta??wspólnota??nie żartuj sobie
Miedzy innymi do Ciebie jeżeli jesteś w tej wspólnocie. Co myślisz że samo ci z drzewa spadnie i miasto wybuduję ci Autostradę do Lwowskiej. Byś się nie bawił w forum tylko pismo urzędowe napisał cwaniaku.
2.
Cytat:
Może wspólnota powinna wysłać Ci oficjalne zaproszenie na swoje forum, żebyś przeczytał
Wyobraź sobie że TAK. Oficjalne zaproszenie na adres który wskazałem zarządcy budynku, a nie przez sprzątaczkę pod drzwi.
3.
Cytat:
Od dobrych paru miesięcy nasza wspólnota na założone prywatne forum, na którym omawiane jest wszystko co związane z naszymi sprawami. Również wątek kamer, ofert, parametrów tecnicznych itd wszystko tam jest.
Czy jest uchwała wspólnoty o tym prywatnym forum. Bo jak sam je nazwałes jest prywatne a nie wspolnotowe. Żadne ustalenia tam potajemnie prowadzone nie są wiążące i tylko to dowód że niejawnie sa prowadzone sprawy wspólne wszystkich mieszkańców.
4.
Cytat:
MZBM nie wybierał oferty tylko kilka osób wybranych z mieszkańców więc nie wiem o czym piszesz.
Kto te kilka osób wyznaczył ? Wspólnota? Jest podjęta uchwała że te osoby mogą reprezentować wspólnotę w tej sprawie? Czy była informacja o tych osobach, że mogą działać w imieniu mieszkańców ?
5. Nie strasz mnie wezwaniem, bo jeszcze sam takie dostaniesz tylko z innej instytucji.

Wszystko co powyżej opisałeś to nic tylko jedna wielka samowola niektórych z mieszkańców którzy chcą za pieniądze reszty realizować swoje pomysły. Na dodatek głupie! Są osoby które nie chcą tych kamer i które nie były poinformowane o jakichkolwiek ustaleniach. To że masz jakieś prywatne forum to twoja sprawa, do mnie nie przyszło oficjalne powiadomienie że takie istnieje i że w jakimkolwiek stopniu jest one wiążące w swoich ustaleniach które są tam podejmowane.

Aha tak na koniec. Przewiduje, że kamery szybko się zepsują
A jak tylko się pojawią polecą pisma o naruszenie dóbr osobistych, prywatności, i niezgodności w przeprowadzaniu uchwał wspólnotowych. No i oczywiście że grupa ludzi próbuję wyłudzić pieniądze.

Drogi chłopcze wszystko w takich sprawach musi być przejrzyste a nie że parę osób sobie ustali bo wspólnota jest. Pytam sie ile osób było na zebraniu wspólnoty i dlaczego nie poszło pisemne głosowanie? Rozumiem, że dla ciebie wspólnota to tylko ci którzy w danym momencie są w domu kiedy tego chcesz. O swoich pieniądzach decyduje każdy z osobna i powinne być pisemne deklaracje odnośnie tej inwestycji. A nie Twoje glupie prywatne forum.
Bananowy Chłopiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem