View Single Post
Przeczytane 2013-03-26, 18:30   #90
oODexOo
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2012
Skąd: Rzeszów
Postów: 28
Domyślnie

Witajcie sąsiedzi.

Parę dni temu byliśmy w biurze, sami chcemy wejść na wakacjach z wykończeniem. Choć w umowie mamy 31 sierpnia, to usłyszeliśmy, że już od lipca, po wpłaceniu całości kwoty, można wykańczać. Być może, jeśli prace będą szybko szły, nawet wcześniej można będzie wchodzić, tylko trzeba ustalić z developerem, żeby wasze mieszkanka szybciej przygotowali. My ustaliliśmy, że od 15 lipca będziemy mogli wchodzić z płytkami itd., ale podobno są osoby, które już nawet początkiem czerwca zaczynają prace. Co do zamieszkania, usłyszeliśmy obietnicę, że najpóźniej 1 września mozemy już zamieszkać, byc moze wcześniej, ale to zależeć będzie nie tyle z tempa prac, bo one idą z dużym wyprzedzeniem, ale od załatwienia "papierków", tzn. pozwoleń, odbioru itd, a że u nas w urzędach rożnie bywa, to to może być największym "opóźniaczem".

Co do zarządu blokiem, to u nas w umowie jest jasno zapisane, że wpierw deweloper wybierze zewnętrzną firmę, która się tym zajmie do czasu, aż mieszkańcy sami zdecydują co i jak. Ja też optuję za wspólnotą, sądząc po tym forum, w miarę sensowni ludzie będą mieszkać, powinniśmy sobie poradzić Poza tym lubię decydować, co się wokół mnie dzieje.


Mario, sami szukamy dobrego fachowca do kuchni, na razie same rozczarowania z chodzenia po firmach, albo drogo, albo tandeta, jak dalej nam tak będzie szło, możemy się do ciebie odezwać w tej sprawie?

trochę się rozpisałem, skrzywienie zawodowe ....
oODexOo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem