View Single Post
Przeczytane 2015-01-12, 19:53   #456
Bananowy Chłopiec
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 24
Domyślnie

Dobry wieczór,

Na początku, bardzo dziekuję sąsiadom z bloku obok za zaangażowanie i pomoc. Jutro wysyłam mailowo również swój protest i zachęcam pozostałe osoby aby zrobiły to samo.

Foxikos, również uważam że MZBM powinien takie fakty przedstawić, ale jedyne co przedstawił to że jest firma "X" z Dębicy i że za 250 zł chce postawić antenę na dachu. Kiedy padło pytanie o jej szkodliwość przez jednego z naszych sąsiadów padła odpowiedź dYREKTORA MZBM oraz Pani z Dębicy że nic nie szkodzi. Zero konkretów, brak przedstawionego wzoru umowy kto za co zobowiązuje sie odpowiadać. Szczerze to nawet nie poinformowano nas jaka jest długość tej anteny.

wg mnie pod stołem załatwiany jest interes MZBM który szuka "leszków" których kosztem zostanie postawiona antena Pani z Dębicy , a Ci miedzy soba się już rozliczą odpowiednio i nie będzie to 300 zł.

Agryppa, u nas jest tak że są dwie rodziny które zmierzają do całkowitego odgrodzenia się od świata. stawianie kamer, wstawianie zamków do śmietnika, ekspertyzy wodomierzy które wg nich oszukują, padła nawet z ich ust propozycja postawienia znaków dla psów aby nie robiły kupy w niewyznaczonych miejscach. Ogólnie wywalanie pieniędzy w błoto, bo nic z tych głupich pomysłów nie przyniosło korzyści, rozpłynęła się tylko kasa... nasz kasa i nawet nie wiadomo ile na co.
Bananowy Chłopiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem