View Single Post
Przeczytane 2011-10-26, 20:01   #3
MiastoDlaLudzi.pl
Administrator
 
Z nami od: Jul 2010
Skąd: Rzeszów
Postów: 35
Domyślnie

Akurat miałem okazję obejrzeć dokładnie dwie inwestycje tego dewelopera. Pierwszą był budynek na Zelwerowicza 5. Znajomy kupił tam mieszkanie, z którego bardzo jest zadowolony. Według mojej oceny dobrze zrealizowana inwestycja. Problemem dla tego bloku jest fatalnej jakości droga dojazdowa - pod górkę jakieś 50 metrów szutru zmieszanego z błotem. Zimą nie byłem w stanie tamtędy podjechać pod budynek. Deweloper tej drogi nie wykonał, ale na szczęście przekazał ją na miasto i bodajże w przyszłym roku razem z remontem ulicy Zelwerowicza ta uliczka zostanie wykonana.
Druga inwestycja to jeden z kilkunastu domów na Matysówce - drugi znajomy także jest zadowolony z tej realizacji. Trafiają się tam problemy z dojazdem: drogi tam mają mniej niż przepisowe 4 metry i gdzieniegdzie są poprowadzone prywatnymi działkami. Gmina też średnio nadąża z odśnieżaniem. No ale nijak to nie rzutuje na dewelopera. Co do samego domu to był on całkiem poprawnie wykonany. Bez jakichś szczególnych rewelacji, czy wyrafinowanych materiałów - po prostu dobra robota w dobrej cenie. Jedyny problem, jaki zapamiętałem, to przeciekający dach, ale było to najprawdopodobniej spowodowane montażem jakiejś instalacji przez instalatorów, już po przekazaniu budynku przez dewelopera - co w sumie też nie jest winą tego dewelopera. Więc ja akurat nie mam do czego się doczepić.
Jeżeli interesują Cię jakieś dalsze szczegóły współpracy z tym deweloperem sprzed 2-3 lat, to mogę o coś jeszcze znajomych podpytać.

EDIT: z drogą do budynku Zelwerowicza 5 problem nie został rozwiązany przy remoncie głównej ulicy.
MiastoDlaLudzi.pl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem