View Single Post
Przeczytane 2013-11-12, 13:33   #258
Mario
Użytkownik
 
Z nami od: Feb 2013
Skąd: Okolice Rzeszowa
Postów: 22
Domyślnie

Drogi Yon'ie... Póki co, piszę na forum, bo nie znam wszystkich właścicieli mieszkań - znam tylko kilka rodzin. Dobrze byłoby, gdyby większość z właścicieli (najlepiej wszyscy) zaczęli wypowiadać się na tym forum.
Oczywiście spotkanie właścicieli i "przejście z forum do rzeczywistości" jest jak najbardziej oczekiwanym momentem (chyba) dla wszystkich.
Dlatego też, poddałem propozycje spotkania się w czwartkowy wieczór. Może to nie jest zbyt trafny termin, ale zawsze jakiś start - zostało zaproponowane - zobaczymy ile osób przyjdzie. Następne spotkanie zorganizujemy podczas weekendu.

Wydaje mi się, że Zarząd Wspólnoty wybierzemy dopiero po 2-3 spotkaniu, w momencie kiedy wszyscy się poznamy i każdy z nas w miarę "jako-tako" oceni, kto mógłby być wybranym do Zarządu. To, że ja dużo piszę na forum nie oznacza, że nadaje się na takie stanowisko czy nawet inni współwłaściciele mieszkań będą chcieli mnie wybrać - spotkamy się, porozmawiamy, zobaczymy. Bardziej interesuje mnie wypracowanie wspólnego stanowiska i kierunku działań odnośnie mądrego zarządzania naszym blokiem.
Co do składu samego Zarządu, ja proponuję 4-osobowy skład (po dwie osoby z 2-óch klatek bloku): przew., z-ca przew., skarbik, sekretarz; z stosunkiem przegłosowania 3:1. Moja propozycja: podczas wyboru członków zarządu - każde mieszkanie (nie liczba właścicieli czy mieszkańców) ma 2 głosy do oddania na kandydatów.
Co do zarządcy blokiem; jak najbardziej, po wybraniu Zarządu i przeanalizowaniu obecnej oferty MZBM'u oraz porównaniu jej z innymi ofertami, postanowimy o dalszych krokach.
Na pewno będę wnioskował za ochroną bloku wraz z monitoringiem.

Dzisiaj wywieszę informacje nt:
1. Forum miastodlaludzi.pl
2. Spotkania w czwartek, 14.11.2013, godz. 20:00 (zgodnie z wcześniejszym moim postem) - nastepne zorganizujemy w weekend
3. Aktualny regulamin z MZBM'u

Pozdrawiam,
Mario
Mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem