View Single Post
Przeczytane 2015-01-17, 07:50   #474
Bananowy Chłopiec
Użytkownik
 
Z nami od: Oct 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 24
Domyślnie

Yon,

przepraszam pozostałych sąsiadów za język, ale z takimi ludźmi się nie da inaczej. Nie dziwie się że nikt nie chodzi na ich spotkania, bo jestem przekonany że odbywały by się z użyciem własnie takich epitetów albo wszyscy siedzieli by cicho, bo nie zostali by dopuszczeni do głosu jak na zebraniach z MZBM.

Sąsiad,
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...83829542,d.d24

Masz tu ustawę jak chciałeś, specjalnie dla ciebie w formacie pdf., żebyś mógł wydrukować i przeczytać na zebraniu tym dwóm osobą " samozwańczym decydentom"
zwróć szczególną uwage na art 23. pkt 2

"Uchwały zapadają większością głosów właścicieli lokali, liczoną według wielko-
ści udziałów, chyba że w umowie lub w uchwale podjętej w tym trybie postanowiono,
że w określonej sprawie na każdego właściciela przypada jeden głos."

i skoro się tak chwalisz że jesteś taki dobry w kwestii gwarancji to poczyń starania, aby zagwarantować innym sąsiadom przestrzegania przede wszystkim ich praw.

Co do specyfikacji i norm, to jak wcześniej pisałem najpierw Trzeba wiedzieć z czym iść do urzędów. Nie zauważyłeś że głosowanie odbywa się nad "anteną" - a nic więcej nie zostało powiedziane jaką i na jakich warunkach. I wybacz moje zdanie ale 300 zł za miesiąc nie jest warte ryzykowanie zdrowiem kogokolwiek bo to żadne pieniądze, tak samo ryzyko na sciąganie przez ta antenę wyładowań atmosferycznych co może spowodować stratami materialnymi. Wiem, że wy mieszkacie dość nisko i was to nie obchodzi, ale są też inni.

Teraz ja ciebie zapytam jakimi argumentami kierowaliście się zamykając na klucz drzwi do wiaty śmietnikowej, które zrobione są od dołu z siatki w której łatwo zrobić dziurę? Rafał napisał, żeby żule nie mogły wchodzić - ale nie przewidział następstwa zniszczenia siatki?

Odpowiedz mi proszę bo strasznie zastanawia mnie kierunek tego waszego pseudo spotkania wspólnotowego w którym dążycie do izolacji i odgrodzenia wszystkiego co się da i to takimi metodami że za niedługo będzie chyba kopana fosa i stawiany most zwodzony.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Bananowy Chłopiec ; 2015-01-17 o 07:53
Bananowy Chłopiec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem