View Single Post
Przeczytane 2015-01-18, 12:09   #479
Rafał
Użytkownik
 
Z nami od: Aug 2013
Skąd: Rzeszów
Postów: 42
Domyślnie chłoptaś.

Bananowy chłoptasiu. Co do mojej podstawówki to i tak musiałem ją skończyć z lepszymi wynikami od Ciebie patrząc na Twoją wypowiedź i jej poziom.
Głupi to chyba Ty jesteś jeśli myślisz że na forum coś zdziałasz dla "dobra" wspólnoty :-)
Co do reszty Twoich wypowiedzi ... Nie dam Ci tej satysfakcji i nie skomentuje tego bełkotu. Szkoda słów.
Jeśli chcesz coś podziałać dla "dobra" wspólnoty to wybierz się na spotkanie i tam się wypowiedz a nie ciskasz się na ogólnym forum jako anonimowy Bananowy chłoptaś.
Póki co mój głos na NIE oddaje Tobie.
Pozdro
Bananowy chłoptasiu

"(autor napisał że nikt z Nas nie wie co dzieje się na naszym podwórku oprócz tych trzech osób)"
Co Ty bredzisz. Mimo że byłem na kilku spotkaniach, sam i tak nie wiele wiem a chodzę na nie właśnie po to żeby dowiedzieć się co się dzieje i co Administrator robi choćby z usterkami w bloku i dookoła niego. Z tego co widać MZBM robi nie wiele i znacząco za długo trwają te działania. Dlatego jest nam potrzebna frekwencja i działanie jak największej ilości mieszkańców żeby wyeliminować głupie pomysły a przegłosować te ciekawe i przydatne dla wspólnoty a jak będzie potrzeba to i wywalić zarządce bloku za nieudolność. MZBM robi co chce bo widzi że blok jest nie zgrany dlatego właśnie i Ty powinieneś przyjść na to spotkanie. Jeśli nie chcesz rozmawiać ze mną, jakoś to zniosę. Większą grupą więcej osiągniemy to proste, chyba w tym się zgodzisz?

Co do anteny na dachu to również jestem na NIE. O to jednak się nie martwię bo nie wierzę żeby którykolwiek z mieszkańców zagłosował na tak. 300zł nie skomentuje!

Pozdro.


Napisał Bananowy Chłopiec Zobacz post
Myślałem że uda mi się powstrzymać od takiego typu komentarzy ale jak przeczytałem Rafał tWOJĄ ostatnią wypowiedź to się nie da.

Co ty wogóle człowieku piszesz, skończyłeś tylko podstawówkę?
Jeśli nikt nie przychodzi na spotkania to 2 osoby mają decydować? O decydowaniu we wspólnocie mówi ustawa która określa że decyduje się większością głosów członków wspólnoty. Czy jesteś na tyle nierozgarniętym Kasztanem żeby tego nie pojmować i pisać takie brednie jak poniżej?

A po drugie jak możesz być na tyle głupi żeby pytać o jaką większość chodzi. Żadna frekwencja na żadnym spotkaniu o niczym nie świadczy. A ludzie wiedzą lepiej od Ciebie co się dzieje na podwórku tylko po prostu nie chcą z wami gadać i dlatego nikt się nie pojawia na waszych spotkaniach.

Mój wróg to nie klucz tylko takie Matoły jak tY, a jak mam coś pisać to napisze ale zamówienie do ślusarza żeby wypierdolił ten zamek bo jest nielegalnie zamontowany.

Jeżeli nie możesz zastać mieszkańców w domu to zostaw im uchwałę w skrzynce, a jeżeli nie zechcą zagłosować znaczy że nie są zainteresowani tWOIMI głupimi pomysłami, bo oprócz strat finansowych dla mieszkańców nic nie przynoszą.

Swoimi wypowiedziami tylko mnie utrwaliłeś, że na wszystko należy głosować na NIE! Bo jak za rządzenie biorą się takie Matoły jak ty to nie dziwie się że dzieje się to w taki sposób.

Ostatnio edytowane przez Rafał ; 2015-01-18 o 12:43
Rafał jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem