View Single Post
Przeczytane 2015-01-17, 21:57   #477
sąsiad
Początkujący
 
Z nami od: Oct 2013
Skąd: rzeszów
Postów: 5
Domyślnie

Bananowy Chłopiec,
Ta forma przekazu wygląda zdecydowanie lepiej i super, korzystniej jest się skupić na temacie niż personlanych uwagach. Rozczarujesz się pewnie ale zupełnie nie trafiłeś identyfikując autora postu, do tego nie chwaliłem siebie (to już by była przesada ) tylko osoby, które działają w kwestiach dochodzenia gwarancji co docelowo przynosi korzyść dla całej wspólnoty, więc doceniam to gdyż przyznam się że sam się nie udzielam. Wg mnie na ten moment najistotniejsze to skupić się na tematach gwarancyjnych a inwestycje planować z rozsądkiem, jak sam zdążyłeś zauważyć i nie tylko Ty wśród naszej wspólnoty są osoby mniej i bardziej "aktywne", sam należę do tych mniej aktywnych (przynajmniej na razie ) ale jesteśmy wspólnotą i dokładnie tak jak w przytoczonej przez Ciebie ustawie powinny przebiegać wszelkie zmiany, mnie również nie podobają się wszystkie pomysły, a wiadomo najbardziej te sięgające do mojego portfela aczkolwiek staram się ważyć plusy i minusy jakie przemawiają za ich wprowadzeniem i stosownie do tego co wyjdzie to tak głosuję a ewentualny głośny napór grupy czy poszczególnych osób na mnie nie działa bo niech każdy decyduje za siebie, ewentualnie działają konkretne argumenty.
Zamknięcie śmietnika akurat mi się podoba bo widzę różnicę przed i po, śmieci z rozdartych przez nieproszonych gości (nie zamykających drzwi) worów nie leżą pod nogami a i same drzwi przez to że są zamknięte nie latają na wietrze to i może dłużej posłużą, siatka w drzwiach to w ogóle lipa więc na ten temat się nie wypowiadam. Tabliczka z zakazem wyprowadzania psów na same psy nie zadziała ale jak spotkam taką wycieczkę to zwracając uwagę właścicielowi nie wmówi mi że nie wiedział że nie wolno, temat anteny - bardzo istotny i póki anteny jeszcze nie ma na dachu trzeba go wyjaśnić opierając się na faktach, w google zdania są podzielone, najlepszy byłby pomiar czy urządzenie na dachu emituje większe promieniowanie niż urządzenia pod dachem, a jak temat przejdzie to jak zauważyłeś umowa do sporządzenia z głową.

leon,
Nie do końca jest tak jak piszesz, w praktyce działa to tak: na spotkaniu czy też w skrzynce pojawia się propozycja możliwa do wprowadzenia w życie na zasadzie uchwały, następnie wspólnota głosuje TAK/NIE i wynik decyduje czy antena będzie na dachu. Ewentualne sprzeciwy więc muszą pochodzić od przeciwników a nie entuzjastów - w gruncie rzeczy na wyjaśnieniu tej sprawy powinno zależeć i jednym i drugim.
sąsiad jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem