View Single Post
Przeczytane 2015-01-16, 20:55   #472
sąsiad
Początkujący
 
Z nami od: Oct 2013
Skąd: rzeszów
Postów: 5
Domyślnie

->Bananowy chłopiec

Po co te nerwy, po co takie epitety, każdego kto podejmie z tobą dyskusje będziesz mierzył co do ilości skończonych klas? albo weryfikował kartki paszportu na dowód że był poza Rzeszowiem? a jakie to ma znaczenie? opanuj sie człowieku chodź na spotkania albo nie, głosuj albo nie, nie wiem czy ty tu w ogóle mieszkasz czy nie, rób co chcesz ale nie obrażaj sąsiadów!!! a jak chcesz przeforsować swoje prawdy czy mity, nawet anonimowo to przynajmniej podaj jakieś sensowne argumenty czy to w sprawach domniemanych teorii spiskowych, czy pomysłów albo uwag co do działań odnośnie naszego wspólnego mienia. Nie do końca jestem przekonany czy powinno się to odbywać na forum publiczym ????? "KLuczem" jest osiągnać kompromis i wypracować wspólne decyzje ale w oparciu o fakty, jeżeli pojawiają się tematy wątpliwe, do weryfikacji pod kątem zdrowotnym, prawnym, budowlanym etc. to proszę cię bardzo podaj "konkrety", numer ustawy, specyfikację techniczą, normę budowlaną, pofatyguj się do tej inspekcji budowalnej o której pisałeś i wyjaśnij sprawe z antenami żeby było jasne co można co nie można, na ile to szkodzi wówczas będziesz miał konkret, podstawe do pożytecznego przekazu dla innych mieszkańców i jestem przekonany że wielu cię posłucha a i głosowanie wyłoni działania dobre dla nas, a nie rób szumu pod wpływem negatywnych emocji jakie niewątpliwie wywołuje u ciebie jakiekolwiek działanie uchwalone bądź ustalone przez wspólnotę podczas twojej nieobecności, doceń też, że niektórzy robią coś więcej dla wspólnoty niż tylko pisanie na forum i nie chodzi o sprawy inwestycyjne tylko gwarancyjne. Pozdrawiam
sąsiad jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem